28. července 2009 • 10:56

Majeský by měl posílit Kladno

Autor:
Kladenská radost
TOP VIDEA
Olomouc - Plzeň: To byla rána! Tvrďák Hollweg vysklil plexisklo Olomouc - Plzeň: To byla rána! Tvrďák Hollweg vysklil plexisklo
Tam byla hrubá chyba toho černocha. Petrželův rozhovor, který vzbudil vášně Tam byla hrubá chyba toho černocha. Petrželův rozhovor, který vzbudil vášně
VŠECHNA VIDEA ZDE

Hokejisty Kladna by mohl v úvodu extraligy posílit slovenský obránce Ivan Majeský. Dvaatřicetiletý hráč s týmem trénuje od minulého týdne a vedení Kladna jedná se zástupci švédské Skellfetey o podmínkách jeho krátkodobého uvolnění.Majeský se na sever Evropy kvůli daňovým zákonům ve Švédsku přesune až v říjnu.

"Jednáme o podmínkách jeho krátkého angažmá v Kladně a nedokážu teď říci, jak to dopadne. Ale samozřejmě věřím, že se dohodneme, protože obránce Majeského kvalit by nám výrazně pomohl," uvedl generální manažer Otakar Černý.

Jasno by podle jeho slov mohlo být ještě dnes, kdy by se Majeský měl objevit v kladenském dresu v přípravném zápase proti prvoligovému Ústí nad Labem.

Urostlý bek se zkušenostmi z NHL žije trvale v Praze a v minulých dnech se spekulovalo o tom, že by na začátku sezony hrál za Spartu. Vedení pražského klubu však uvedlo, že o Majeského mělo zájem jen v případě, že by tým posílil na celou sezonu.

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

 Klasická verze
Mobilní verze