26. kolo: Pardubice deklasovaly Třinec, v Budějovicích rozhodla jediná branka

Autor: Sport
0
Kdo je favoritem finále hokejové extraligy a jaké faktory mohou rozhodnout?
Zdrcený Trpišovský, Hranáč je teď NEJ stoper ligy. Co Svědík a plzeňská stopa?

Souhrn: 26. kolo hokejové extraligy přineslo překvapivě vysoké vítězství Pardubic nad Třincem na jeho ledě v poměru 6:0. Boleslav dokázala otočit v závěrečné třetině utkání na Slavii, vítězství si odvážejí i hokejisté Českých Budějovic, kterým stačila ke dvěma bodům jediná branka. Tři body si po sérii porážek připsalo Kladno proti Litvínovu. Kometa získala dva body v duelu s Vary.

Brno se raduje z prvního gólu

Slavia - Boleslav 3:5 (1:1, 2:1, 0:3)

Hokejisté pražské Slavie nestačili ve 26. kole extraligy na hostující Mladou Boleslav, které podlehli 3:5. Domácí vedli v průběhu třetí třetiny již o dvě branky, hosté však ve třetí třetině třemi zásahy otočili utkání ve svůj prospěch a odvážejí si tři body.

- Více informací -
- Boháč: Věřili jsme, že to otočíme >>>

Budějovice - Liberec 1:0 pp (0:0, 0:0, 0:0 - 1:0)

Diváci v Českých Budějovicích si v utkání s Libercem žádných gólových hodů neužili. O výhře domácích 1:0 totiž až v 62. minutě rozhodl obránce Josef Melichar.

- Podržel nás skvělý Turek, říká Melichar >>>

Třinec - Pardubice 0:6 (0:2, 0:1, 0:3)

Pardubičtí hokejisté dokázali vyhrát na třineckém ledě vysoko 6:0 a přeskočili tak svého soupeře v tabulce. Hosté potřetí za sebou zvítězili venku a jsou už druhé o skóre za Vítkovicemi.

Kladno - Litvínov 6:2 (2:0, 3:1, 1:1)

Hokejisté Kladna se konečně dočkali vítězství a po šesti zápasech porazili na domácím ledě Litvínov 6:2. K ukončení série porážek přispěl třemi body za dva góly a nahrávku Stieler.

-Kladenský Stieler dovedl Středočechy k vítězství >>>

Brno - Vary 2:1 po náj. (0:1, 0:0, 2:1 - 0:0)

Hokejisté Komety Brno si v 26. kole extraligy připsali dva body za vítězství nad Karlovými Vary 2:1. Domácí přitom vyrovnávali v normální hrací době až v power-play, kdy se trefil Varaďa. V samostatných nájezdech již vládli hokejisté domácích.

- Huml: Po celý zápas jsme byli lepším týmem >>>