1. března 2010 • 14:54

Vlach s Venerou prodloužili ve Zlíně smlouvu

Autor:
Reklama
Trenér Zlína Zdeněk Venera se diví výroku rozhodčího
TOP VIDEA
Faul Martina Ševce? Za moje vyjádření by byla velká pokuta, říká Pešán Faul Martina Ševce? Za moje vyjádření by byla velká pokuta, říká Pešán
Tecl s Jugasem učili malé Číňany hrát fotbal, Kalas a Masopust se podepisovali Tecl s Jugasem učili malé Číňany hrát fotbal, Kalas a Masopust se podepisovali
VŠECHNA VIDEA ZDE

Vedení hokejistů extraligového Zlína dnes podepsalo nové smlouvy se současnou trenérskou dvojicí, kterou tvoří Zdeněk Venera a Rostislav Vlach. Hlavní kouč i jeho asistent by měli u týmu setrvat minimálně do konce dubna 2011."Po dosavadních výsledcích jsme samozřejmě měli velký zájem o to, aby naše mužstvo i nadále vedli Zdeněk Venera s Rosťou Vlachem. Jsem rád, že jsme smlouvy uzavřeli. Jsem přesvědčen, že i na další sezonu budeme dobře připraveni po hráčské i realizační stránce," uvedl v oficiálním prohlášení generální manažer klubu Miroslav Michalovský.

Dvaapadesátiletý Venera, který bude v klubu působit nadále i jako sportovní manažer, převzal Berany před začátkem sezony 2008/09.

V minulém ročníku je dovedl k páté příčce po základní části, ale po čtvrtfinálové porážce skončil klub nakonec až sedmý. V dlouhodobé části této sezony je Zlín dvě kola před koncem na druhém místě za suverénní Plzní.

 

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

 Klasická verze
Mobilní verze