19. března 2010 • 14:26

Litvínov nadále povede Jiří Kučera

Autor:
Jiří Kučera
TOP VIDEA
NEJ zákroky Premier League: Blýskl se Čech i dvojka Chelsea NEJ zákroky Premier League: Blýskl se Čech i dvojka Chelsea
Podívejte se, jak by mohl stadion Bohemians vypadat v budoucnosti Podívejte se, jak by mohl stadion Bohemians vypadat v budoucnosti
VŠECHNA VIDEA ZDE

Hokejisty Litvínova bude i v příští sezoně trénovat v extralize Jiří Kučera. Zanedlouho čtyřiačtyřicetiletý kouč se dohodl se Severočechy na nové roční smlouvě. Klub o tom informoval na svých oficiálních internetových stránkách.Světový šampion z roku 1986 přišel do Litvínova před začátkem sezony jako asistent Jaroslava Hübla staršího. Ten však po osmém kole odstoupil z funkce a tým převzal jako hlavní trenér Kučera, který spolupracoval s hrajícím asistentem Jiřím Šlégrem.

Pod jejich vedením mužstvo postoupilo do předkola play off, kde nestačilo po výsledku 2:3 na zápasy na pražskou Slavii.Jméno nového Kučerova asistenta HC Benzina oznámí později, je zatím v jednání. Šlégr to však jistě nebude.

Úspěšný obránce po sezoně ukončil hráčskou kariéru a bude se věnovat politice; kandiduje do Poslanecké sněmovny a díky svému postavení na kandidátce ČSSD má prakticky jisté zvolení.Severočeši dnes zároveň zveřejnili informaci, že v týmu bude pokračovat útočník Michal Trávníček, jenž podepsal novou tříletou smlouvu.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze