Autor: tej
0
Zimák k play off NHL. Lener i analytik tipují postup Bostonu. V čem se Nečas blíží Pastovi?
Mám rád, když Ostrava žije Baníkem, říká Buchta. Je rychlejší než Tanko?

Plzeňský raubíř Ryan Hollweg znovu tvrdě fauloval. V utkání 12. kola extraligy proti Zlínu v 51. minutě tvrdě narazil do Tomáše Žižky, který ošklivě spadl na mantinel. Zlínský obránce nakonec odešel za pomoci lékařů do šatny a do utkání se už nevrátil.

MATCH OVERVIEW LEGACY

Dvě minuty za vražení na hrazení. Takový dostal trest kanadský útočník Ryan Hollweg za nebezpečný faul na Tomáše Žižku. Ten poté, co narazil do mantinelu, odešel ze zápasu. Podezření na zlomenou klíční kost se naštěstí nepotvrdilo, zlínský obránce má však podle informací zablokovaná záda. Zda Hollwegův faul bude ještě dodatečně řešit disciplinární komise se ještě uvidí.

Tvrďák Hollweg zničil u mantinelu Žižku! Zlínský obránce nedohrál

Plzeň oslabení udržela a nakonec se radovala z výhry 3:2 po nájezdech. "Před utkáním jsme si říkali, že Zlín bude bránit střední pásmo. Ale překvapili nás tím, že už od prvního střídání nás napadali ve dvou hráčích. Ale myslím, že jsme se s tím nakonec vyrovnali dobře," nechal se po utkání slyšet plzeňský útočník Miroslav Indrák pro ČTK.

SESTŘIH: 11. kolo extraligy, HC Škoda Plzeň - PSG Zlín 3:2