7. ledna 2007 • 00:00

Klesla hvězdou utkání

Autor: Sport
Rostislav Klesla
MOMENTY VÍKENDU: Klusáček začal výhrou, Drobného návrat do ligy a jubilant Krmenčík MOMENTY VÍKENDU: Klusáček začal výhrou, Drobného návrat do ligy a jubilant Krmenčík
Teplice - Sparta: Řezníček obírá Letenské o body! V závěru srovnává z dorážky na 1:1 Teplice - Sparta: Řezníček obírá Letenské o body! V závěru srovnává z dorážky na 1:1

Rostislav Klesla v dresu Columbusu byl první hvězdou pátečního zápasu NHL. Ještě deset minut před koncem byl domácí Anaheim suverénní a vedl 3:0.

Rostislav Klesla v dresu Columbusu byl první hvězdou pátečního zápasu NHL. Ještě deset minut před koncem byl domácí Anaheim suverénní a vedl 3:0. Pak se dvakrát trefil Klesla, centr Výborný nahrál Modinovi na vyrovnávací gól a obrat završil Malhotra – to vše stihl Columbus během devíti minut!