Sobotka míří do Bostonu | iSport.cz
24. května 2007 • 00:00

Sobotka míří do Bostonu

Autor:PRAHA - Na konci uplynulé sezony doléčil v lednu operované rameno a vrhl se do letní přípravy. Útočník Vladimír Sobotka (na snímku) se však už nechystá na další extraligový ročník v dresu Slavie, ale na zámořskou misi. Stále ještě devatenáctiletý talent se dohodl na nováčkovské smlouvě s Bostonem. Tým NHL Sobotku draftoval před dvěma lety a do svých řad ho lákal už loni. Tehdy se rozhodl odchod ještě odložit, teď už nebylo na co čekat. "Tehdy jsem se na to ještě necítil, teď to chci zkusit," připomíná. "Takhle jsem se dohodl i s trenérem Růžičkou, že po sezoně odejdu." Na tříletém kontraktu se už vyjímá Sobotkův podpis, zbývá jen formální registrace smlouvy. "Chvíli jsme se prostřednictvím agenta s klubem dohadovali na některých bodech," přibližuje. Účastník dvou posledních mistrovství světa "dvacítek" si dobře uvědomuje, že prorazit do nejprestižnější soutěže světa nebude snadné. "Vím, že to bude hodně těžké, konkurence bude obrovská," říká. "Ale budu bojovat."

Témata: 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 3. kola Fortuna ligy »

4. kolo Fortuna ligy:
Ml. Boleslav - Slavia
(pá 18:30), Příbram - Dukla (so 17:00), Opava - Liberec (so 17:00), Jablonec - Karviná (So 17:00), Plzeň - Zlín (so 19:00), Slovácko - Olomouc (ne 15:00), Teplice - Sparta (ne 18:00), Bohemians - Baník (po 18:00)
Klasická verze
Mobilní verze