Hokejový vlastňák roku! Polský brankář je všem pro smích | iSport.cz
30. prosince 2015 • 12:19

Hokejový vlastňák roku! Polský brankář je všem pro smích

Autor: asu
Polský hokejový brankář z týmu JKH GKS Jastrzebie David Zabolotny si dal neskutečný vlastní gól.
TOP VIDEA
DEBATA SPORTU: Jak Slavia nahradí Deliho a Ngadea? A měla situaci vyřešit jinak? DEBATA SPORTU: Jak Slavia nahradí Deliho a Ngadea? A měla situaci vyřešit jinak?
TOP góly 1. kola: Jablonecký Bolt nebo Kovaříkův lob snů TOP góly 1. kola: Jablonecký Bolt nebo Kovaříkův lob snů
VŠECHNA VIDEA ZDE

Chtěl pomoct spoluhráčům a zvoral to tak, že je všem pro smích. Polský brankář z týmu JKH GKS Jastrzebie David Zabolotny vystřelil do vlastní brány, když z ní vyjel, aby rozehrál vyhozený puk při přesilové hře svého týmu.Hrála se 34. minuta semifinále polského ligového poháru a tým Jastrzebie se proti Krakovu toužil dostat do zápasu. Po zblokované střele českého obránce Martina Janáčka se ale Krakovu podařilo vyhodit. A pak to přišlo.

Zabolotny pro puk dojel až ke kruhu pro vhazování, jenže ve snaze rozehrát o zadní mantinel namířil přímo do brány a šokoval gólem na 0:3 všechny na stadionu!

Gólman týmu, za který hrají i další Češi Michal Plichta, Richard Bordowski a Patrik Vrána, se okamžitě chytil za hlavu a obrovskému kiksu nemohli uvěřit ani polští televizní komentátoři. "To je neuvěřitelné, to jsem ještě neviděl," divili se. Krakov zvítězil 3:0.

VIDEO: Podívejte se na neskutečný hokejový kiks

Témata:  sport, hokej, polsko, video
 


Články odjinud


Články odjinud