30. prosince 2015 • 12:19

Hokejový vlastňák roku! Polský brankář je všem pro smích

Autor:
Polský hokejový brankář z týmu JKH GKS Jastrzebie David Zabolotny si dal neskutečný vlastní gól.
TOP VIDEA
SESTŘIH: Hertha - Dortmund 1:1. Hosté v novém roce podruhé ztratili SESTŘIH: Hertha - Dortmund 1:1. Hosté v novém roce podruhé ztratili
Liberec - Litvínov: Kantor vypěnil a hokejka letěla vzduchem Liberec - Litvínov: Kantor vypěnil a hokejka letěla vzduchem
VŠECHNA VIDEA ZDE

Chtěl pomoct spoluhráčům a zvoral to tak, že je všem pro smích. Polský brankář z týmu JKH GKS Jastrzebie David Zabolotny vystřelil do vlastní brány, když z ní vyjel, aby rozehrál vyhozený puk při přesilové hře svého týmu.Hrála se 34. minuta semifinále polského ligového poháru a tým Jastrzebie se proti Krakovu toužil dostat do zápasu. Po zblokované střele českého obránce Martina Janáčka se ale Krakovu podařilo vyhodit. A pak to přišlo.

Zabolotny pro puk dojel až ke kruhu pro vhazování, jenže ve snaze rozehrát o zadní mantinel namířil přímo do brány a šokoval gólem na 0:3 všechny na stadionu!

Gólman týmu, za který hrají i další Češi Michal Plichta, Richard Bordowski a Patrik Vrána, se okamžitě chytil za hlavu a obrovskému kiksu nemohli uvěřit ani polští televizní komentátoři. "To je neuvěřitelné, to jsem ještě neviděl," divili se. Krakov zvítězil 3:0.

VIDEO: Podívejte se na neskutečný hokejový kiks

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

Témata:  sport, hokej, polsko, video
 Klasická verze
Mobilní verze