Bezdrátová sportovní sluchátka Pioneer přečtou do uší příchozí zprávy v češtině | iSportLIFE | iSport.cz
Autor: Jan Láska
26.3.2019 • 08:00

Bezdrátová sportovní sluchátka Pioneer vám přečtou příchozí zprávy v češtině

Bezdrátová sluchátka jsou pro většinu sportovců téměř povinnou výbavou. Tyhle od značky Pioneer mají však oproti jiným šikovnou vychytávku. Dokáží přečíst příchozí zprávu přímo do vašich uší, aniž byste museli přestat s aktivitou. A co ještě tyhle našlapaná sluchátka umí?S bezdrátovými sluchátky ke smartphonům se za poslední rok doslova roztrhl pytel. Svůj model sportovních špuntů SE-E8TW má na trhu také japonský Pioneer. Vedle klasických funkcí nabízejí možnost automatického čtení notifikací příchozích zpráv, a to i v češtině. Prodávají se ve třech barvách (černo-šedé, černo-žluté, růžové) za 3 990 Kč.

Sluchátka PioneerSluchátka Pioneer

Sluchátka mají podobu dvou samostatných mušlí, které jsou chráněny proti vodě i potu podle stupně krytí IPx5. Počítá se s pohyby hlavy, takže součástí je bezpečnostní podpěra bránící vypadnutí z ucha. Zvuk s frekvenčním rozsahem 20 Hz až 20 kHz zajišťují měniče o průměru 6 mm zasazené do těla sluchátek šikmo tak, aby zvuk mířil přímo do vnitřního ucha. Majitelům iPhonů přijde vhod podpora kodeku AAC.

Ambient díky dírkám

Na jedno nabití vydrží hrát sluchátka až 3 hodiny s tím, že jejich ochranné pouzdro obsahuje powerbanku pro další dvojnásobné dobití (každé dobití trvá přibližně jednu hodinu). Na cestách tak můžete bez zásuvky poslouchat hudbu celkem až 9 hodin. Samozřejmostí je vestavěný mikrofon, který umožňuje použít sluchátka pro handsfree hovory.

Sluchátka PioneerSluchátka Pioneer

Sluchátka sice neobsahují technologii potlačení hluku nebo elektronicky řízený ambientní režim, ale díky třem miniaturním otvorům v koncovkách do uší částečně propustí i zvuk zvenčí. K ovládání slouží senzorové multifunkční tlačítko, kterým měníte hlasitost, spouštíte a pauzujete skladby, přeskakujete je, nebo přijímáte a ukončujete hovory.

Majitelé smartphonu s Androidem se mohou těšit na jeden speciální bonus. Pokud si stáhnou a instalují aplikaci Pioneer Notification, mohou si nechat do uší přečíst všechny notifikace, které se standardně objevují na horní stavové liště telefonu. Hlavní výhodou aplikace je, že umí předčítat upozornění i v češtině.

Další zajímavé články a tipy na mobilní aplikace najdete na mobilmania.cz.


Témata:  sluchátkavybavenítréninksport
 

iSport LIFE

Běh Kolo Testy Inspirace Akce iSport LIFE Columbia běžecké závody

iSport LIFE je web o radosti z pohybu, motivaci, pozitivním a zdravém životní stylu.

Běh, cyklistika, dobré jídlo, zdraví, zážitky, to jsou témata, na které zde narazíte. Těšte se na testy bot, sportovního vybavení, technických vychytávek, reportáže, tipy na výlety. Kdo to myslí s během a cyklistikou trochu vážně, najde zde rady zkušených sportovců.

Prostor tu mají i témata o zdraví a jídle.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá běžecké a cyklistické závody v různých městech v České republice. K webu patří trackovací aplikace Superlife pro nadšené sportovce. Přijmi výzvu!

www.isportlife.cz je web o radosti z pohybu, motivaci, pozitivním a zdravém životní stylu.

Běh, cyklistika, dobré jídlo, zdraví, zážitky, to jsou témata, na které zde narazíte. Těšte se na testy bot, sportovního vybavení, technických vychytávek, reportáže, tipy na výlety. Kdo to myslí s během a cyklistikou trochu vážně, najde zde rady zkušených sportovců.

Prostor tu mají i témata o zdraví a jídle.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá běžecké a cyklistické závody v různých městech v České republice. K webu patří též trackovací aplikace Superlife pro všechny nadšené sportovce. Přijmi výzvu!

Články odjinud