31. prosince 2013 • 12:55

Fotbalistům Tottenhamu bude měsíc chybět záložník Paulinho

Autor:
Fotbalisté Tottenhamu se budou muset obejít minimálně čtyři týdny bez brazilského záložníka Paulinha, jenž má po ataku Charlieho Adama z nedělního utkání proti Stoke poraněný pravý kotník. Klub podal proti zákroku skotského obránce stížnost k Fotbalové asociaci.


Vedení Spurs dnes uvedlo, že brazilský reprezentant Paulinho má vážně poraněné vazy, a to po zákroku, který rozhodčí nepotrestal. Pětadvacetiletý Paulinho navíc není zdaleka první Adamovou "obětí" - tvrdý zadák už v minulých letech zranil Scotta Parkera, Jana Vertonghena a dokonce dvakrát hvězdu Garetha Balea.

Tottenhamu, který po odvolaném Andrém Villasovi-Boasovi vede trenér Tim Sherwood, patří v tabulce Premier League sedmé místo s odstupem dvou bodů za pohárovými příčkami.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze