Plzeňský záložník Hrošovský bude i na jaře hostovat ve Znojmě | iSport.cz
29. ledna 2014 • 13:32

Plzeňský záložník Hrošovský bude i na jaře hostovat ve Znojmě

Autor: ČTK
Záložník Plzně Patrik Hrošovský bude i v jarní části sezony hostovat ve Znojmě. Jednadvacetiletý slovenský fotbalista sice zahájil zimní přípravu s Viktorií, ale nakonec se vrátí do týmu prvoligového nováčka.


Hrošovský byl jedním z hráčů, které si nový plzeňský trenér Dušan Uhrin mladší stáhl z hostování. Přestože zasáhl do všech pěti dosavadních přípravných duelů, tak v druhé polovině sezony na západě Čech opět šanci nedostane.

"Patrik během minulých týdnů potvrdil vynikající charakterové vlastnosti i velký herní potenciál, v nabité konkurenci záložní řady by však nedostával tolik zápasových příležitostí. Naším cílem je, aby také během jara sbíral prvoligové zkušenosti a před novou sezonou se vrátil do Štruncových sadů ještě silnější," uvedl v tiskové zprávě generální manažer Viktorie Adolf Šádek.

Slovenský záložník na podzim odehrál za Znojmo 14 ligových utkání a se čtyřmi góly byl společně s Tomášem Oklešťkem nejlepším týmovým střelcem. Hrošovský se ke staronovým spoluhráčům připojí ve čtvrtek na soustředění v Turecku.

Soustředění záhy skončilo pro obránce Romana Hříbka, který si zlomil nedávno operovanou ruku. Na podzim si vykloubil loket, dnes na tréninku při běžném souboji na stejnou ruku upadl. Na další starty v lize, kde zatím nastoupil ve čtyřech zápasech, si bude muset počkat.

 
Články odjinud


Články odjinud