Skuhravý je rád, že už s některými hráči nebude muset pracovat | iSport.cz
25. května 2014 • 22:38

Skuhravý je rád, že už s některými hráči nebude muset pracovat

Autor:
Kouč jabloneckých fotbalistů Roman Skuhravý měl po prohře 1:2 s Bohemians Praha 1905 úplně zkaženou rozlučku s domácími fanoušky. Jeho svěřenci ho rozzlobili i zklamali zároveň a je rád, že s některými už nebude muset spolupracovat, protože ho po sezoně nahradí na lavičce Baumitu Jaroslav Šilhavý.


"Chci poděkovat mým hráčům, že mi dovolili se takhle rozloučit s Jabloncem," prohlásil ironicky na tiskové konferenci Skuhravý. "Jsem rád, že se blíží konec, že s některými hráči už nebudu muset nikdy spolupracovat, protože mě to stojí úsilí," dodal.

Mrzelo ho, že Jablonec v posledních dvou kolech prohrál s oběma týmy, bojujícími o záchranu - Příbramí i Bohemians. "Mísí se ve mně pocity, to ani nemůžu pustit do novin. Lítost, smutek a naštvanost z toho, že jsem toho jednoznačně účasten, že jsme se v posledních zápasech svezli s touhle ostudou. Dvakrát prohrajeme s týmy, které potřebují nutně vyhrát...," zlobil se Skuhravý.

Přístup některých hráčů ho na jaře zklamal už poněkolikáté. "Do 60. minuty jsme diktovali tempo hry. Po inkasovaném gólu nevím, co se s hráči stalo. Najednou jsme začali hrát hurá fotbal a to, co jsme dovolili Bohemce při obou gólech z naší pravé strany, se v lize nevidí. Ale je to obrázek toho, co nás provází celou sezonu. Dneska jsme se porazili sami, omlouvám se všem fanouškům, protože je to ostuda," dodal Skuhravý, kterého čeká rozlučka s Jabloncem za týden v Brně.

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud