Hlasy trenérů po utkání 31. kola extraligy Plzeň - Litvínov | iSport.cz
28. prosince 2015 • 21:18

Hlasy trenérů po utkání 31. kola extraligy Plzeň - Litvínov

Hlasy trenérů po utkání 31. kola hokejové extraligy HC Škoda Plzeň - HC Verva Litvínov:


Ladislav Čihák (Plzeň): "Šli jsme do utkání s pokorou, protože Litvínov není lehký soupeř. První gól jsme vstřelili se štěstím, ale vytvořili jsme tam dobrý tlak. Musím poznamenat, že se nám vůbec nepovedly přesilovky pět na tři. Litvínov to dobře odbránil. Ve třetí třetině jsme chtěli pokračovat v aktivní hře a zbytečně nezačít hrát opatrně, což by proti v ofenzivě silnému Litvínovu bylo zrádné. Podařilo se nám vstřelit druhý gól, ale bohužel jsme si necelou minutu před koncem špatně rozebrali hráče po buly a inkasovali kontaktní branku. Pustili jsme tím Litvínov do hry, ale naštěstí už jsme to ubojovali a vyhráli pro naše vynikající diváky doma za tři body po dvou předchozích porážkách. Posily Hrňa a hlavně Svoboda nám pomáhají a zatím můžeme říci, že to byl dobrý kauf."

Radim Rulík (Litvínov): "Chtěli jsme se vyvarovat faulů, abychom mohli bojovat o lepší výsledek, než ten dnešní je. Nepodařilo se nám omezit vyloučení, ale na druhou stranu jsme oslabení odehráli dobře a hlavně ve třech to kluci zvládli skvěle. Naopak přesilovky jsme nesehráli dobře. První branku jsme inkasovali z kategorie kuriózních. Druhý gól jsme dostali z brejku, když už jsme ve snaze vyrovnat otevřeli hru. Ještě se nám podařilo necelou minutu před koncem zkorigovat, ale při hře bez brankáře už jsme bohužel nevyrovnali. Za náš výkon bychom si asi bod zasloužili, ale musíme bojovat dál."

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud