25. prosince 2016 • 11:17

Prezidentka klubu z Valencie se omluvila fanouškům za špatný rok

Autor:
Prezidentka fotbalového klubu z Valencie se na Štědrý den omluvila fanouškům za letošní špatné výsledky. V minulé sezoně skončilo mužstvo ve španělské lize na dvanáctém místě, před polovinou současného ročníku je až sedmnácté a bojuje o udržení.


"Byl to obtížný rok, chtěla bych všechny fanoušky Valencie poprosit o odpuštění za špatné výsledky. Pracujeme na tom, abychom našli řešení," řekla Chan Lay Hoon ve vánočním videu na klubovém webu.

Z 15 podzimních ligových zápasů vyhrála Valencie jen tři. Oproti soupeřům v boji o záchranu má sice utkání k dobru, jenže v tom nastoupí proti vedoucímu Realu Madrid.

Za dva roky, co klub vlastní singapurský miliardář Peter Lim, se na lavičce vystřídali Nuno Espirito Santo, Gary Neville, Pako Ayestarán a Cesare Prandelli. Ani pod bývalým trenérem italské reprezentace se však mužstvo od října příliš nezlepšilo, po poslední prohře dokonce nespokojení fanoušci napadli týmový autobus.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze