21. dubna 2017 • 17:08

Na fanoušky Sparty a Plzně dohlédnou v neděli desítky policistů

Autor:
Na veřejný pořádek během nedělního zápasu fotbalové ligy mezi Spartou a Viktorií Plzeň budou dohlížet desítky pražských policistů. Vedle příslušníků pořádkové služby půjde také o dopravní policisty a kriminalisty. Na webu o tom dnes informoval policejní mluvčí Tomáš Hulan. Policie podle něj v souvislosti se zápasem zatím neví o žádných rizicích.


Z pohledu policie je nedělní utkání na Letné standardní sportovní událostí, uvedl Hulan. Policisté přesto vyhodnocují všechny získané informace. "V tuto chvíli můžeme jednoznačně konstatovat, že jsme doposud nezaznamenali žádnou skutečnost, která by vypovídala o čemkoli mimořádném, k čemu by mohlo v rámci nedělního utkání dojít," řekl policejní mluvčí.

Kvůli očekávanému náporu fanoušků může v neděli odpoledne a vpodvečer na Letné zhoustnout doprava. Policie proto žádá všechny, kdo budou na zápas třetího a prvního celku ligové tabulky směřovat, aby respektovali pokyny dopravních policistů. "Zároveň apelujeme na fanoušky, aby k příjezdu na stadion využívali především městskou hromadnou dopravu, která bude v souvislosti s touto sportovní událostí posílena," uvedl Hulan.

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

 Klasická verze
Mobilní verze