1. října 2017 • 09:56

Trenéři Kaše a Koláček skončili na střídačce Kadaně

Autor:
Trenéři Robert Kaše a Kamil Koláček byli odvoláni od hokejistů prvoligové Kadaně. Na střídačce posledního týmu tabulky druhé nejvyšší soutěže skončili přesto, že v sobotu dovedli Trhače k výhře 5:3 v Benátkách nad Jizerou a prvním bodům v sezoně.


"Vzhledem k dosavadním výsledkům jsme chtěli dát mužstvu nový impulz, výhra v Benátkách už na našem rozhodnutí nic nezměnila," uvedl sportovní ředitel Kadaně Stanislav Mikšovic na klubovém webu.

Kaše přišel do Kadaně z juniorského týmu Chomutova a Koláček byl už v minulé sezoně asistentem trenéra Jaroslava Becka, který vedl tým tři roky. Nástupce odvolané dvojici Kadaň hledá. "Středeční utkání s Frýdkem-Místkem jsme předehrávali, takže nás čas úplně netlačí, ale začátkem týdne bychom chtěli mít jasno," řekl Mikšovic.

Kadaň je v první lize, z které se nově nesestupuje, poslední se třemi body při skóre 20:42 se ztrátou pěti bodů na třináctý Vsetín i dvanácté Ústí nad Labem. V sobotu čeká tým duel ve Vsetíně.

Severočeský klub v minulých dnech změnil také majitele. Od Jaroslava Veverky staršího a Jaroslava Veverky mladšího jej převzali Robert Šatník mladší a Robert Šatník starší. Novým ředitelem Kadaně se stal Jaromír Šindel.

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

Témata:  první, Kadaň, trenér, hokej, Sport
 Klasická verze
Mobilní verze