8. listopadu 2017 • 14:59

Češi jdou na Island s Vaclíkem v brance a s Čelůstkou

Autor:
Čeští fotbalisté nastoupí do dnešního přípravného zápasu s Islandem v Kataru v sestavě se šesti změnami oproti poslednímu kvalifikačnímu utkání se San Marinem. Do zahajovací jedenáctky se vrací brankář Tomáš Vaclík, stopeři Marek Suchý a Jakub Brabec a teprve podruhé v kariéře začne od začátku také Ondřej Čelůstka.


Zálohu trenér Karel Jarolím poskládal téměř stejně jako v říjnovém utkání v Ázerbájdžánu. Jen místo zraněného Vladimíra Daridy začne Tomáš Souček. Ve středu zálohy vsadil Jarolím na slávistickou spolupráci; se Součkem nastoupí i jeho současný spoluhráč Josef Hušbauer a nedávný slávista Antonín Barák, toho pak zleva doplňuje jeho spoluhráč z Udine Jakub Jankto.

V útoku nastoupí aktuálně nejlepší střelec ligy i reprezentace Michael Krmenčík, který bude mít možnost těžit ze spolupráce s plzeňským kolegou Janem Kopicem.

Češi na Stadionu Abdalláha bin Chalífy v Dauhá nastoupí od 15:45 v sestavě: Vaclík - Čelůstka, Brabec, Suchý, Novák - Souček - Kopic, Hušbauer, Barák, Jankto - Krmenčík.

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

 Klasická verze
Mobilní verze