22. listopadu 2017 • 13:07

Trenéra Besiktase historický postup v LM neuspokojuje

Autor:
Ačkoli fotbalisté Besiktase Istanbul vybojovali už v 5. kole historicky první postup ze základní skupiny Ligy mistrů, jejich trenéra Senola Günese to neuspokojuje. Věří, že jeho svěřenci se mohou ještě zlepšit.


"Nemám rád termíny jako tvoření historie. Mě zajímá jen budoucnost. Tak jsem mluvil s hráči i po utkání. Postup ze skupiny ukazuje, že jsme se dostali na nějakou úroveň, ale teď nás musí zajímat, jak být ještě lepší. Moji hráči musí tvrdě pracovat, aby se dostali na další úroveň," prohlásil Günes.

Besiktas přitom zažívá historický okamžik. Po úterní remíze 1:1 s Portem je jistým vítězem skupiny G, ve které jsou také Lipsko a Monako. Na sedmý pokus se tak v Lize mistrů podívá do vyřazovacích bojů. Postup je o to sladší, že loni Besiktasi těsně unikl přesto, že v konkurenci Neapole, Benficy Lisabon a Dynama Kyjev prohrál jediné utkání.

"Je pro nás důležité, že jsme vyhráli skupinu, ve které jsou velmi vyrovnané celky. Začali jsme dobře, máme zasloužený úspěch, který jsme v minulosti několikrát těsně minuli. Bolelo by to opravdu hodně, kdybychom o postup opět přišli, takže máme velkou radost z dobře odvedené práce. Ale teď nás čeká další," dodal Günes.

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

 Klasická verze
Mobilní verze