7. prosince 2017 • 12:52

Suspendovaného Žukova nahradil v komisi MOV Samaranch

Autor:
Dočasným vedením koordinační komise Mezinárodního olympijského výboru pro zimní hry v Pekingu 2022 byl jmenován viceprezident MOV Juan Antonio Samaranach. Syn bývalého šéfa MOV ve funkci nahradil předsedu Ruského olympijského výboru Alexandra Žukova, který byl kvůli aféře kolem státem organizovaného dopingu suspendován.


Do komise byl také jmenován bývalý viceprezident a současný člen výkonného výboru MOV Ng Ser Miang jako nástupce Dmitrije Černyšenka. Předseda Kontinentální hokejové ligy byl stejně jak Žukov potrestán za zapletení do skandálu s organizovaným dopingem, za který bylo Rusko vyloučeno ze zimních her Pchjongčchangu.

 

MS v hokeji 2018 - Mistrovství světa v Dánsku

Čtvrtfinále Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Soupisky Skupiny a tabulky MS 2019 Fantasy k MS Čtvrtfinále Play off

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

Zápas o bronz:

Finálový zápas:
Klasická verze
Mobilní verze