12. prosince 2017 • 18:15

Australany by mohl vést na MS slavný brazilský kouč Scolari

Autor:
Slavný brazilský trenér Luiz Felipe Scolari by mohl za půl roku na světovém šampionátu fotbalistů v Rusku vést reprezentaci Austrálie. Kouč brazilských mistrů světa z roku 2002 prozradil agentuře Reuters, že dostal nabídku nahradit Angeho Postecogloua, který po úspěšné baráži s Hondurasem před třemi týdny rezignoval.


"Jsem jedním z těch, s nimiž mluvili. Zjišťovali, jestli mám zájem vést je na šampionátu," řekl devětašedesátiletý Scolari, který má bohatou trenérskou kariéru a poslední dvě a půl sezony působil u čínského mistra Kuang-čou Evergrande.

Hledá ale výzvu delší než jen na jeden turnaj. "Nechtěl bych jen práci na jedno mistrovství, rád bych byl součástí projektu na rok či dva. Ale zájem mám," dodal Scolari, někdejší šéf lavičky Portugalska nebo Chelsea.

Australané se na MS v Rusku utkají ve skupině s Francií, Dánskem a Peru.

 

MS v hokeji 2018 - Mistrovství světa v Dánsku

Čtvrtfinále Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Soupisky Skupiny a tabulky MS 2019 Fantasy k MS Čtvrtfinále Play off

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

Zápas o bronz:

Finálový zápas:
Klasická verze
Mobilní verze