13. prosince 2017 • 21:34

Volejbalistky Ostravy ve Vyzývacím poháru vyhrály v Osijeku 3:0

Autor:
Volejbalistky Ostravy zvítězily v úvodním duelu třetího kola Vyzývacího poháru v chorvatském Osijeku hladce 3:0. Utkání trvalo pouhých 74 minut. Odveta je na programu 10. ledna od 18:00 v Ostravě.


Zápas měl od úvodu jednoznačný charakter. Ostravské volejbalistky dostaly soupeře pod tlak důrazným servisem a v prvním setu mu dovolily uhrát pouze 12 bodů, ve druhém jen o jeden víc. Ve třetí sadě dal trenér Zdeněk Pommer příležitost všem hráčkám lavičky a domácí tým získal vedení 14:11. Po návratu opor dostaly ostravské hráčky utkání opět pod kontrolu a set vyhrály 25:18.

"Po náročné cestě se nám povedl vstup do prvních dvou setů. Ve třetím jsme ze začátku trochu zaváhaly, aby si i naši věrní fanoušci užili zápas. Do odvety půjdeme se stejným cílem rychle postoupit," uvedla olomoucká kapitánka Kateřina Valková.

 

MS v hokeji 2018 - Mistrovství světa v Dánsku

Čtvrtfinále Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Soupisky Skupiny a tabulky MS 2019 Fantasy k MS Čtvrtfinále Play off

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

Zápas o bronz:

Finálový zápas:
Klasická verze
Mobilní verze