16. prosince 2017 • 15:55

Po Samkové a Kubičíkovi bude mít kvůli ramenu pauzu i Hopjáková

Autor:
Marodka v české snowboardcrossové reprezentaci se během jediného týdne rozrostla o třetí jméno. Na Světovém poháru v Montafonu se zranila i Vendula Hopjáková a potkala ji podobná smůla jako olympijskou vítězku Evu Samkovou a Jana Kubičíka. Stejně jako oni se bude Hopjáková léčit s ramenem.


"Kdyby mi někdo napsal takovýhle scénář před týdnem, tak bych se mu smál. Opravdu neuvěřitelné," uvedl trenér Marek Jelínek v tiskové zprávě.

Hopjáková kvůli zranění nemohla v Rakousku nastoupit do dnešního závodu. Trenér její potíže neupřesnil, ale čeká ji podle něj několikadenní klid. "Pak uděláme maximum pro to, aby se vrátila na trať a byla co nejdřív fit, stejně jako Honza a Eva," dodal Jelínek.

Samková kvůli poranění operovaného ramena při pádu v tréninku nestartovala už ani v předchozím závodě ve Val Thorens. Stejně jako Kubičík, který se zranil v páteční kvalifikaci v Montafonu, vynechá i předvánoční akci v Cervinii. S návratem k závodům počítají v lednu.

Závody v Montafonu vyhráli Australan Jarryd Hughes a Italka Michela Moioliová.

 

MS v hokeji 2018 - Mistrovství světa v Dánsku

Čtvrtfinále Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Soupisky Skupiny a tabulky MS 2019 Fantasy k MS Čtvrtfinále Play off

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

Zápas o bronz:

Finálový zápas:
Klasická verze
Mobilní verze