16. prosince 2017 • 16:41

Český dvojbob Dvořák, Nosek je osmý v Evropě

Autor:
Dvojbob Dominik Dvořák, Jakub Nosek obsadil na mistrovství Evropy v Iglsu osmé místo. Ve Světovém poháru skončila česká posádka třináctá, před ní byly dvě americké a tři kanadské dvojice. Od evropského bronzu dělilo Dvořáka s Noskem 34 setin sekundy.


Titul mistrů Evropy obhájili Němci Francesco Friedrich a Thorsten Margis, závod žen vyhrály jejich krajanky Stephanie Schneiderová a Annika Drazeková.

Dvořákovi s Noskem se v Iglsu daří, letos v únoru se tam v závodu SP blýskli šestým místem. To byl nejlepší český výsledek od třetí příčky Iva Danileviče s Romanem Gomolou v Cortině d'Ampezzo v roce 2007, kdy se Češi v rámci SP nečekaně stali mistry Evropy.

Témata:  boby, Igls, Světový, Sport, FOTO, Evropa
 

MS v hokeji 2018 - Mistrovství světa v Dánsku

Čtvrtfinále Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Soupisky Skupiny a tabulky MS 2019 Fantasy k MS Čtvrtfinále Play off

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

Zápas o bronz:

Finálový zápas:
Klasická verze
Mobilní verze