18. prosince 2017 • 12:08

Washington poslal Vránu na farmu, ale jen papírově

Autor:
Hokejový útočník Jakub Vrána se zabydlel v sestavě Washingtonu a celkem se mu i daří, naposledy se v neděli asistencí podílel na výhře Capitals nad Anaheimem, přesto jej vedení klubu následně poslalo na farmu v Hershey. Startu v nižší AHL se však jedenadvacetiletý hráč nemusí obávat, šlo pouze o "papírovou" transakci.


Washington se přesunem Vrány a obránce Madisona Boweyeho snaží získat prostor pod takzvaným platovým stropem. Oba hráči kvůli tomu, že byli posláni do AHL, budou na základě dvoucestné smlouvy pobírat nižší plat. A před dalším zápasem Caps v NHL se k mužstvu formálně vrátí. Klub oficiálně potvrdil, že oba s týmem normálně trénují. Vrána tak opět nastoupí v úterý v Dallasu.

Odchovanec Letňan v aktuální sezoně NHL nastoupil ve 33 zápasech, ve kterých vstřelil deset branek a přidal pět asistencí. Dělí se o pozici třetího nejlepšího střelce týmu.

Témata:  Vrána, Sport, hokej, Washington, NHL
 

MS v hokeji 2018 - Mistrovství světa v Dánsku

Čtvrtfinále Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Soupisky Skupiny a tabulky MS 2019 Fantasy k MS Čtvrtfinále Play off

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

Zápas o bronz:

Finálový zápas:
Klasická verze
Mobilní verze