18. prosince 2017 • 17:10

Sekáč kvůli otřesu mozku zmešká dva zápasy Kazaně

Autor:
Útočník Jiří Sekáč se vrátil z hokejového Channel One Cupu s lehkým otřesem mozku a vynechá nejbližší dva zápasy Kazaně v Kontinentální lize. Agentuře TASS to řekl generální manažer Ak Bars Rafik Jakupov.


Sekáč, který je nejproduktivnějším hráčem Kazaně v sezoně, utrpěl otřes mozku v nedělním utkání proti Švédsku. V 34. minutě ho fauloval zákrokem na hlavu obránce Jonas Junland, který byl vyloučen na pět minut a do konce zápasu. Utkání skončilo předčasně i pro českého útočníka.

Sekáč bude Kazani chybět v duelech s Ufou a Nižněkamskem. Do hry by se mohl vrátit 25. prosince proti Omsku. S bilancí 13 gólů a 20 asistencí ze 40 zápasů vede týmovou produktivitu.

Témata:  Kazaň, Sekáč, zdraví, Sport, hokej, KHL
 

MS v hokeji 2018 - Mistrovství světa v Dánsku

Čtvrtfinále Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Soupisky Skupiny a tabulky MS 2019 Fantasy k MS Čtvrtfinále Play off

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

Zápas o bronz:

Finálový zápas:
Klasická verze
Mobilní verze