12. ledna 2018 • 21:34

Sjezdařka Fanchiniová přišla kvůli nádorovému onemocnění o ZOH

Italská lyžařka Elena Fanchiniová musela kvůli nádorovému onemocnění předčasně ukončit sezonu a přijde o čtvrtý start na olympijských hrách. Podle tiskového prohlášení národního lyžařského svazu je tumor dvaatřicetileté sjezdařky nezhoubný.

"Každý někdy prochází těžkými chvílemi. Život před nás klade zkoušky. Není to jednoduché, když pomyslím na všechny své oběti, námahu, sezonní cíle, olympijské hry a sny," napsala na facebooku Fanchiniová, jež se chce příští zimu vrátit.

Vicemistryně světa ve sjezdu z roku 2005 v této sezoně závodila naposledy v polovině prosince ve Val d'Isére. Na úvod Světového poháru byla čtvrtá ve sjezdu v Lake Louise. Během kariéry vyhrála Fanchiniová dva závody SP a dvakrát byla třetí, ve všech případech ve sjezdu.

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 8. kola Fortuna ligy »

9. kolo Fortuna ligy:

Zlín - Ostrava (pá 21.9., 18:00), Olomouc - Dukla (so 22.9., 15:00), Opava - Teplice (so 22.9., 17:00), Mladá Boleslav - Slovácko (so 22.9., 17:00), Karviná - Příbram (so 22.9., 17:00), Sparta - Liberec (so 22.9., 19:00), Slavia - Bohemians (ne 23.9., 18:00), Jablonec - Plzeň (po 24.9., 18:00)