12. ledna 2018 • 22:22

Basketbalistky USK vyhrály v Ostravě o 84 bodů

Potřetí za sebou basketbalistky USK Praha nastřílely v lize přes sto bodů a připsaly si jasnou výhru. Na palubovce Ostravy dnes zvítězily vysoko 125:43 a také po patnáctém kole mají stoprocentní bilanci.

I když obhájkyně titulu nastoupily bez dlouhodobě zraněných hráček i opor Kateřiny Elhotové a Dewanny Bonnerové, od začátku nedaly soupeřkám šanci. Ostrava dala první koš až v páté minutě za stavu 13:0 pro USK. Favorit zcela ovládl druhou a třetí čtvrtinu, v nichž dovolil domácímu týmu vstřelit jen devět resp. pět bodů. Nejlepší střelkyní zápasu byla Marta Xargayová se 17 body.

Poprvé v sezoně se povedlo nastřílet přes sto bodů basketbalistkám Žabin, které v brněnském derby porazily Technic 102:55.

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H