13. ledna 2018 • 14:45

Turan opouští Barcelonu a bude hostovat v Basaksehiru

Autor:
Turecký záložník Arda Turan odešel z Barcelony do Basaksehiru. Třicetiletý fotbalista, který se v katalánském velkoklubu neprosadil, bude ve vedoucím celku turecké ligy dva a půl roku hostovat. Barcelona o tom informovala na svém webu.


Turan přišel do Barcelony v létě 2015 z Atlética Madrid za 34 milionů eur, ale kvůli tehdejšímu trestu FIFA mohl nastoupit až o půl roku později. Poté si však nedokázal vybojovat místo v základní sestavě. Nastoupil jen k 55 soutěžním zápasům a dal 15 branek. V tomto ročníku neodehrál ani minutu.

Podle španělského deníku Sport vyšel Barcelonu každý Turanův start na jeden milion eur. Do výpočtu list zahrnul nejen částku, kterou za něj klub zaplatil, ale také roční plat ve výši údajných osmi milionů eur.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty








Klasická verze
Mobilní verze