13. ledna 2018 • 19:09

Střelecká GP v Plzni vyšla nejlépe Zavalaové, z Čechů Mazurové

Autor:
Puškařka Nikola Mazurová byla nejúspěšnější domácí střelkyní v dvoudenní Grand Prix Plzně. Česká olympionička vyhrála dnešní soutěž ze vzduchovky, poté co poslední ranou finále otočila výsledek a o dvě desetiny bodu porazila Lucii Brázdovou, v pátek byla při triumfu Gabriely Vognarové třetí.


Dvě vítězství vybojovala na střelnici v Lobzech mexická pistolářka Alejandra Zavalaová. Čtvrtá žena z olympijských her v Riu de Janeiro v obou dnech ovládla už kvalifikace, ve finále pak s velkým náskokem vyhrála v pátek před Markétou Krykorovou a dnes před Michaelou Musilovou.

V soutěžích pistolářů slavili výhry Jindřich Dubový a Slovák Pavol Kopp. Puškařská vítězství vybojovali Australan Dane Sampson a domácí Adam Cipro, který dnes poslední ranou o jedinou desetinu porazil Aleše Entrichela.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze