14. ledna 2018 • 14:41

Sdruženáři Portyk a Dvořák bodovali ve Val di Fiemme

Sdruženář Tomáš Portyk obsadil 16. místo na Světovém poháru ve Val di Fiemme, bodoval i dvaadvacátý Miroslav Dvořák. Třetí český reprezentant Ondřej Pažout do běhu nenastoupil. Pro první vítězství v sezoně si doběhl lídr seriálu Nor Jan Schmid.

Portyk skončil v pátek ve Val di Fiemme dvacátý a o den později vynechal závod dvojic kvůli lehkému nachlazení. Dnes byl po skoku sedmnáctý a v cíli desetikilometrového běhu ho od elitní desítky dělilo půl minuty. Šestnáctá příčka je pro něj nicméně druhým nejlepším výsledkem v olympijské sezoně.

"Zase trošku horší pozice po skoku, ale opět jsem se v běhu cítil dobře a dalo to na 16. místo. Jsem spokojený s těmito výkony, hlavně s běžeckými," uvedl Portyk na facebooku.

Dvořák v běhu vylepšil 30. místo z můstku v Predazzu a zaznamenal sezonní maximum.

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.