16. ledna 2018 • 19:23

Hokejový útočník Buchtele končí ve Slovanu, Kašpar jde na operaci

Autor:
Hokejový útočník Jan Buchtele předčasně končí ve Slovanu Bratislava. Účastník Kontinentální ligy se dohodl se sedmadvacetiletým hráčem na rozvázání smlouvy. Buchtele podle webu Slovanu míří do české extraligy.


Buchtele do Slovanu přišel před sezonou ze Sparty, ve které dohrával předešlou sezonu. V KHL odehrál 41 zápasů s bilancí šesti branek a pěti asistencí. A není tajemstvím, že Pražané o jeho služby mají znovu zájem.

"Samozřejmě víme o tom, že Honza Buchtele skončil ve Slovanu, ale dokud není podepsaná smlouva, nechceme možnost jeho příchodu více komentovat," řekl tiskový mluvčí Sparty Tomáš Zetek.

Dres Slovanu už v této sezoně nebude oblékat ani útočník Lukáš Kašpar, kterého čeká blíže nespecifikovaná operace zranění v dolní části těla. Kašpar je s 21 kanadskými body druhým nejproduktivnějším hráčem týmu, který už nemá reálnou šanci na postup do play off.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze