Motocyklista Folger vynechá nadcházející sezonu MotoGP | iSport.cz
17. ledna 2018 • 18:23

Motocyklista Folger vynechá nadcházející sezonu MotoGP

Autor:
Německý motocyklista Jonas Fogler vynechá nadcházející sezonu mistrovství světa silničních motocyklů v kategorii MotoGP. Čtyřiadvacetiletý jezdec ještě není připraven na návrat poté, co kvůli problémům s metabolismem vynechal poslední čtyři závody minulého ročníku.


Folger, u kterého lékaři loni objevili Gilbertův syndrom, jenž se mimo jiné projevuje dlouhotrvající únavou, se podle agentury SID nedokázal po zdravotních problémech dát včas do pořádku, aby mohl plnohodnotně zahájit přípravu. Německý jezdec v minulé sezoně obsadil v konečném pořadí desáté místo.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud