18. ledna 2018 • 14:27

Basketbalista Kyzlink se jde rozehrát po zranění do Sieny

Autor:
Český basketbalový reprezentant Tomáš Kyzlink se po zranění bude rozehrávat v Sieně. Do týmu druhé italské ligy přichází na hostování do konce sezony z Benátek, kde má od léta víceletou smlouvu, ale kvůli zranění zad neměl možnost v elitním italském celku zabojovat o šanci.


Čtyřiadvacetiletý rodák z Vyškova je odchovancem USK Praha, ale už v brzkém věku odešel do zahraničí. Po třech letech v druhé italské lize si v roce 2016 zahrál se slovinským Domžale Ligu mistrů, jaro pak strávil ve francouzském Bourgu. Loni v létě reprezentoval na mistrovství Evropy, ale už tam ho trápily zdravotní potíže, které ovlivnily celou jeho dosavadní sezonu.

V Sieně by měl dostat hodně prostoru, aby se dostal znovu zpět do formy a byl v létě připravený říct si o šanci v Benátkách. S bilancí šesti výher a deseti porážek je nyní Siena na 13. místě západní konference druhé italské ligy.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze