20. ledna 2018 • 17:30

Fury dostane zpátky licenci a může opět boxovat

Autor:
Bývalý profesionální mistr světa těžké váhy Tyson Fury obdrží po trestu za doping znovu licenci a může se vrátit do ringu. To má devětadvacetiletý kontroverzní Brit v plánu v dubnu. Souhlas s vrácením licence vydalo vedení britského boxu v pátek, Fury však musí ještě splnit všechny zdravotní požadavky.


"Musíme si být jisti, než začne znovu boxovat, že je psychicky i fyzicky fit," uvedl generální sekretář kontrolní komise svazu BBBC Robert Smith po pátečním setkání v Cardiffu. Dvouletý trest za dopingový nález Furymu vypršel před měsícem.

Jeho cílem je získat zpátky tituly. Po senzační výhře nad Ukrajincem Vladimirem Kličkem v listopadu 2015 mu patřily pásy organizací WBA, IBF i WBO, plánovanou odvetu pak dvakrát odložil a přiznal psychické problémy i užívání drog kvůli depresím.

Témata:  Fury, box, profesionální, Sport
 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze