22. ledna 2018 • 20:43

Hokejový útočník Marcinko bude hrát i v příští sezoně za Třinec

Autor:
Hokejový útočník Tomáš Marcinko bude i v příští sezoně oblékat dres extraligového Třince. Oceláři uplatnili opci na služby slovenského reprezentanta, který se představí na únorových olympijských hrách v Pchjongčchangu.


"Jsem hrozně rád, že se Tomáš objevil v klubu. Hodně jsem o něj v létě stál a musím říct, že přinesl přesně to, co nám tu dřív chybělo. Mám radost, že Tomáš spojil svou blízkou budoucnost znovu s naším klubem a bude u nás pokračovat minimálně také v příští sezoně," uvedl trenér Václav Varaďa na klubovém webu.

Devětadvacetiletý hráč přišel do Třince loni z čínského Kunlunu a doposud odehrál 41 zápasů s bilancí 13 branek a 20 asistencí. Aktuálně je tak druhým nejproduktivnějším hráčem týmu.

"Od prvního dne se cítím v klubu, ve městě i v tomto prostředí skvěle. Je tu všechno zabezpečené na nejvyšší úrovni, můžu se soustředit jen na hokej. Česká liga je velmi kvalitní a jsem rád, že můžu působit v jednom z top klubů této soutěže," uvedl Marcinko, který v minulosti v extralize oblékal i dres Pardubic.

"Máme výborný tým, sezona je v plném proudu a blíží se její vrchol, kde bychom chtěli být úspěšní. Já věřím, že budeme, takže z tohoto pohledu jsem rád, že už teď mám jasno, že vím, že tady budu působit i nadále," dodal slovenský hokejista.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze