22. ledna 2018 • 23:06

Liverpool nestačil na poslední Swansea a prohrál po 18 zápasech

0
Fotbalisté Liverpoolu v dohrávce 24. kola anglické ligy nečekaně prohráli na hřišti poslední Swansea 0:1. V tabulce čtvrtí "Reds" utrpěli porážku poprvé od října a po 18 soutěžních zápasech.

Domácí v prvním poločase přečkali dvě velké šance Liverpoolu a pět minut před pauzou udeřili, když se po odraženém rohu prosadil Alfie Mawson. Svěřencům Jürgena Kloppa se ve druhé půli nepodařilo prolomit obranu outsidera. Několik slibných možností zahodil nejlepší střelec týmu Mohamed Salah, jeho ofenzivní kolega Roberto Firmino pak v nastavení hlavičkoval do tyče.

Swansea se bodově dotáhla na předposlední West Bromwich, na první nesestupovou pozici velšský celek ztrácí tři body. Liverpool nenavázal na minulé domácí vítězství 4:3 nad vedoucím Manchesterem City.