23. ledna 2018 • 20:36

Hanzl dal dva góly Sedláčkovi, v KHL skórovali i Horák a Sekáč

Český hokejový útočník Robin Hanzl zažil v KHL poprvé dvougólový večer a byl jedním ze strůjců vítězství Nižněkamsku 5:1 nad Slovanem Bratislava. Devětadvacetiletý bývalý litvínovský hráč v závěru první a v úvodu druhé třetiny překonal Jakuba Sedláčka, český gólman pak inkasoval ještě dvakrát a za stavu 0:4 přepustil místo Jakubu Štěpánkovi. Hanzl se mezi střelce zapsal ve druhém utkání za sebou, bilanci v sezoně si vylepšil na osm branek a jeho tým vyhrál počtvrté v řadě.

Dva body si připsali i členové olympijského výběru Roman Horák z Podolsku a Jiří Sekáč z Kazaně. První jmenovaný otevřel skóre na ledě Soči devátým gólem v sezoně, poté co se už ve třetí minutě prosadil v oslabení, v závěru druhé třetiny pak asistoval u zbylého gólu hostů a Viťaz překvapivě zvítězil na ledě jistého účastníka play off 2:1.

Sekáč se v šlágru mezi divizními lídry podílel gólem a asistencí na domácím vítězství 6:4 nad CSKA Moskva. S bilancí 15 branek a 25 přihrávek si upevnil pozici nejproduktivnějšího Čecha v soutěži.

Témata:  hokej, KHL, Sport

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 14. kola Fortuna ligy »

15. kolo Fortuna ligy:

Mladá Boleslav - Dukla (pá 9.11., 18:00), Karviná - Sparta (so 10.11., 14:00), Slovácko - Liberec (so 10.11., 17:00), Opava - Baník Ostrava (ne 11.11., 14:00), Jablonec - Bohemians (ne 11.11., 15:00), Plzeň - Příbram (ne 11.11., 15:00), Teplice - Olomouc (ne 11.11., 15:00), Slavia - Zlín (po 5.11., 17:00)