14. února 2018 • 06:34

Klaebo vyzval Bolta na sprinterský souboj v Central Parku

Autor:
Nejrychlejší muž olympijských her v Pchjongčchangu na lyžích Johannes Hösflot Klaebo vyzval nejrychlejšího muže světa bez lyží Usaina Bolta na duel. Norský běžkař, jenž v Koreji ovládl suverénně úterní sprint, tak odpověděl na nabídku jamajského sprintera, že věnuje podepsanou lahev šampaňského každému šampionovi, který oslaví olympijský triumf jeho slavnou pózou a fotografii zveřejní na instagramu.


"Vyzvednu si tu láhev, když proti mě nastoupí v New Yorku v Central Parku k závodu na 100 metrů. On poběží a já pojedu na běžkách. A pak uvidíme," prohlásil juniorský mistr světa Klaebo, jenž se v pondělí stal nejmladším olympijským vítězem v běhu na lyžích.

Jamajský osminásobný olympijský vítěz a světový rekordman na 100 a 200 metrů, jenž po loňském MS ukončil kariéru, zatím na výzvu neodpověděl a ani Klaebova fotka se dosud na sociálních sítích neobjevila. Podle papírového srovnání by byl favoritem přímého souboje Bolt, jehož rekord na stovku má hodnotu 9,58 sekundy. Neoficiální maximum mezi běžkaři na stometrové trati drží Nor Ludvid Sögnen Jensen s časem 11,03.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze