19. února 2018 • 18:37

Hvězdou týdne NHL je nováček Hischier z Devils

Autor:
Střelecká forma přinesla švýcarskému mladíkovi Nicu Hischierovi ocenění pro hvězdu uplynulého týdne NHL. Devatenáctiletý nováček zámořské ligy skóroval ve čtyřech zápasech v řadě a pokaždé pomohl New Jersey Devils k vítězství. Ke čtyřem gólům přidal v minulém týdnu také tři asistence.


Hischier postupně bodoval při výhře nad Philadelphií (5:4 po nájezdech), Carolinou (5:2), v Tampě Bay (4:3) i v Carolině (3:2 v prodloužení). Nejvíce se mu podařil čtvrteční domácí zápas proti hokejistům Caroliny, v němž si připsal gól a dvě nahrávky.

Druhou hvězdou týdne je finský brankář Antti Raanta z Arizony, jenž ze 126 střel během tří zápasů pustil jen tři a vždy dovedl "Kojoty" k vítězství. Vydařený týden završil čistým kontem v sobotu proti Edmontonu. Střelcům Oilers zastavil všech 40 pokusů.

Třetí hvězdou byl dnes vyhlášen centr Winnipegu Mark Scheifele. Kanadský útočník posbíral rovněž sedm bodů za bilanci 3+4 ze tří utkání.

Témata:  NHL, ocenění, Sport, hokej
 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze