20. února 2018 • 12:25

Portyk je po skoku osmnáctý, závod na velkém můstku vede Watabe

Autor:
Nejlepším z českých sdruženářů je po skoku v olympijském závodu na velkém můstku osmnáctý Tomáš Portyk. Do běhu na 10 kilometrů odstartuje na hrách v Pchjongčchangu se ztrátou minuty a 50 sekund na vedoucího Japonce Akita Watabeho.


Watabe vyhrál první polovinu závodu se ziskem 138,9 bodu za skok dlouhý 134 metrů. Portyk skočil 120,5. Ondřej Pažout je zatím na 26. místě, o tři příčky za ním figuruje Miroslav Dvořák a 44. místo z 48 startujících zaujímá Lukáš Daněk.

Za Watabem, jenž už má stříbro z minulého týdne ze středního můstku, následuje s nejmenší možnou ztrátou jediné sekundy Nor Jarl Magnus Riiber. Třetí vyběhne Rakušan Wilhelm Denifl a pak německý spolufavorit Eric Frenzel, vítěz ze středního můstku. Na něm skončil z Čechů v Koreji nejlépe jednadvacátý Dvořák.

Těsně za Portykem vyrazí do stopy obhájce zlata ze Soči Nor Jörgen Graabak. Běh začne ve 13:45.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze