24. února 2018 • 12:47

Australští sportovci si navzdory zimě na OH zasurfovali

Autor:
Ani na zimních olympijských hrách v Pchjongčchangu nepřišli australští sportovci o svou oblíbenou kratochvíli - surfování. Navzdory teplotám blízko bodu mrazu ho reprezentantům, které už nečekali žádné závody, zařídilo v pobřežním městě Kangnung vedení výpravy.


"Počasí není na bikini, ale vlny tady byly opravdu skvělé," řekla akrobatická lyžařka Danielle Scottová. Dvanáctá žena závodu ve skocích se spolu s dalšími čtyřmi reprezentačními kolegy vydala do vln v neoprenu, protože teplota vzduchu se pohybovala kolem dvou a teplota vody kolem čtyř stupňů.

"V moři jsem nebyla asi od listopadu a před tím naposledy v květnu. Pláž mi chybí a tohle byl opravdu vynikající zážitek. Nikdy na to nezapomenu, protože při závodech jsme na sobě měli tolik vrstev, že teď být jen v neoprenu ve vodě mi přijde naprosto šílené," dodala Scottová.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze