24. února 2018 • 21:25

Házenkáři Lovosic remizovali s Karvinou, vydělalo na tom Zubří

0
Házenkáři druhého celku extraligové tabulky z Lovosic remizovali ve šlágru 17. kola s dosud čtvrtou Karvinou 25:25. Na bodové ztrátě pronásledovatelů vydělalo vedoucí Zubří, které porazilo Hranice 34:28 a v čele má dvoubodový náskok.

Karviná v Lovosicích dvě minuty před koncem prohrávala 23:25, ale závěr zvládli bojovní hosté lépe a Brůna dvěma brankami vyrovnal. "Karviná přijela výborně připravená a my jsme se nedokázali vypořádat s vysunutou obranou a spoluprací karvinských spojek a pivota," uznal domácí asistent Václav Toman.

Zubří vedlo v poločase nad Hranicemi už 21:10 a s výhrou nemělo potíže, zato týmy Jičína a Brna doma zvítězily pouze nejtěsnějším rozdílem. Pražská Dukla porazila Kopřivnici 27:22. "Dukla byla rychlejší a asi to odpovídá tomu, že častěji a profesionálněji trénuje, kdežto my to děláme po práci," prohlásil trenér hostů Lubomír Veřmiřovský.

Kolo zakončí nedělní zápas Plzně ve Frýdku-Místku.