14. března 2018 • 18:57

Skokan Kožíšek postoupil v Trondheimu do závodu SP

Čestmír Kožíšek postoupil jako jediný český skokan na lyžích do čtvrtečního závodu Světového poháru v Trondheimu. Po nezdarech v kvalifikacích předchozích dvou závodů dnes v Norsku skončil na 43. místě, do soutěžní padesátky se naopak tentokrát nedostal Roman Koudelka. Od účasti ho na 52. příčce dělilo 2,6 bodu.

První místo v kvalifikaci obsadil lídr průběžného pořadí SP Kamil Stoch a upevnil si vedení v norské sérii Raw Air. Polský skokan, který v předchozím závodu v Lillehammeru soupeře deklasoval, dnes těsně porazil druhého Adrease Stjernena. Nor předvedl nejdelší skok dne (141,5 metru), získal ale o 2,3 bodu méně než Stoch. Ten skočil z nižšího nájezdu 140 metrů stejně jako třetí Rakušan Stefan Kraft.

Kožíšek skočil 121 metrů, Koudelka 116,5.

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 8. kola Fortuna ligy »

9. kolo Fortuna ligy:

Zlín - Ostrava (pá 21.9., 18:00), Olomouc - Dukla (so 22.9., 15:00), Opava - Teplice (so 22.9., 17:00), Mladá Boleslav - Slovácko (so 22.9., 17:00), Karviná - Příbram (so 22.9., 17:00), Sparta - Liberec (so 22.9., 19:00), Slavia - Bohemians (ne 23.9., 18:00), Jablonec - Plzeň (po 24.9., 18:00)