14. března 2018 • 20:10

Rozdělení výherních jistin

Autor:
V prvním tahu 11. týdne Sportky není v prvním pořadí výhra, ve druhém pořadí je jedna výhra 737.902 Kč, ve třetím pořadí je 45 výher po 21.082 Kč, ve čtvrtém pořadí je 2077 výher po 609 Kč, v pátém pořadí je 37.703 výher po 111 Kč.


Ve druhém tahu 11. týdne Sportky je v prvním pořadí jedna výhra 15,786.576 Kč, ve druhém pořadí jsou dvě výhry po 368.951 Kč, ve třetím pořadí je 41 výher po 23.139 Kč, ve čtvrtém pořadí je 1767 výher po 715 Kč, v pátém pořadí je 34.596 výher po 121 Kč.

V 11. týdnu Šance není v prvním pořadí výhra, ve druhém pořadí jsou tři výhry po 100.000 Kč, ve třetím pořadí je 19 výher po 10.000 Kč, ve čtvrtém pořadí je 202 výher po 1000 Kč, v pátém pořadí je 2047 výher po 100 Kč, v šestém pořadí je 20.584 výher po 50 Kč.

V prvním pořadí Bonus 1 není výhra, v prvním pořadí Bonus 2 není výhra.

Převod do dalšího losování: první tah Sportky - 36,111.576 Kč, druhý tah Sportky - 0,00 Kč, Šance - 1,767.610 Kč, Bonus - 137,936.113 Kč.

Předpokládané částky na nedělní losování v 11. týdnu jsou následující: SuperJackpot - 176.800.000 Kč, Sportka 1. tah - první pořadí 37,600.000 Kč, druhé pořadí 470.000 Kč, Sportka 2 - první pořadí 1,500.000 Kč, druhé pořadí 470.000 Kč, Šance - 2,050.000 Kč.

(bez záruky)

Témata:  sázky, výhry, Sazka, loterie, Sport
 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 8. kola Fortuna ligy »

9. kolo Fortuna ligy:

Zlín - Ostrava (pá 21.9., 18:00), Olomouc - Dukla (so 22.9., 15:00), Opava - Teplice (so 22.9., 17:00), Mladá Boleslav - Slovácko (so 22.9., 17:00), Karviná - Příbram (so 22.9., 17:00), Sparta - Liberec (so 22.9., 19:00), Slavia - Bohemians (ne 23.9., 18:00), Jablonec - Plzeň (po 24.9., 18:00)








Klasická verze
Mobilní verze