17. března 2018 • 19:34

Volejbalisté Ostravy porazili Zlín a postoupili do čtvrtfinále

0
Volejbalisté Ostravy doplnili obsazení čtvrtfinále play off extraligy. V rozhodujícím třetím zápase předkola doma porazili Zlín 3:1 a jejich dalším soupeřem bude druhý celek základní části Dukla Liberec.

Zlín v předchozích čtyřech vzájemných zápasech v lize třikrát uspěl a lépe začal i dnes v Ostravě. Po prohraném prvním setu se však domácí volejbalisté zlepšili, důležitou koncovku třetí sady vyhráli 28:26 a ve čtvrtém setu už spěchali za postupem. David Janků k němu přispěl 22 body.

Českobudějovičtí obhájci mistrovského titulu nastoupí proti Ústí nad Labem, které v předkole vyřadilo ČZU Praha 2:0 na zápasy. O semifinále budou dál bojovat Kladno s Příbramí a Karlovarsko s Brnem, první zápasy jsou na pořadu v pondělí.