18. března 2018 • 13:05

Hokejový útočník Hubáček z Jihlavy dostal jednozápasový trest

0
Hokejový útočník Radek Hubáček z Jihlavy dostal od disciplinární komise extraligy jednozápasový trest za faul na Juraje Mikuše z Litvínova v pátečním utkání skupiny o umístění na 11. až 14. místě. Hubáček tak vynechá dnešní duel proti Mladé Boleslavi.

Hubáček fauloval Mikuše v 55. minutě utkání, které nakonec Dukla prohrála 0:1 a přišla i o teoretickou šanci vyhnout se baráži. Rozhodčí Adam Kika a Zbyněk Kubičík jej vyloučili na pět minut a do konce zápasu, dnes dostal navíc i dodatečný trest.

Disciplinární komise dnes potrestala také útočníka Liberce Tomáše Filippiho. Ten dostal pokutu ve výši deseti procent měsíčního platu za nesportovní chování, jehož se dopustil na konci druhého čtvrtfinále play off na ledě Hradce Králové.

Filippi po třetím inkasovaném gólu Tygrů v oslabení tři na pět v 59. minutě rozlámal hokejku o brankovou konstrukci a následně vynadal rozhodčím.