20. března 2018 • 09:37

Hirscher chce hledat nové výzvy v rychlostních disciplínách

Autor:
Marcel Hirscher hledá nové výzvy. Rakouský lyžař, který v této sezoně Světového poháru suverénně vládl slalomu a obřímu slalomu, do budoucna zvažuje, že začne závodit i v super-G a ve sjezdu. Rychlostním disciplínám se přitom Hirscher dosud vyhýbal.


"Má to pro mne mimořádnou přitažlivost, protože se můžu každý den zlepšovat. Ve slalomu a obřím slalomu už je docela těžké hledat nové podněty," prohlásil dvojnásobný olympijský vítěz z Pchjongčchangu v rozhovoru pro rakouskou televizní stanici ServusTV.

Případné zaměření na rychlostní disciplíny by ale pro devětadvacetiletého Rakušana s největší pravděpodobností znamenalo, že by se musel rozloučit s vyhlídkou na další celkový triumf v SP. "Ve srovnání se slalomem a obřím slalomem by člověk začínal od nuly," uznal Hirscher.

Letos získal velký křišťálový glóbus posedmé v řadě. Malých trofejí za vítězství v hodnocení slalomu a obřího slalomu má ve sbírce po pěti od každé disciplíny.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze