17. dubna 2018 • 12:10

Cyklistky Dukly si v Číně odbudou premiéru ve World Tour

Autor:
Cyklistky pražské Dukly absolvují příští týden premiéru ve World Tour. Od 26. do 28. dubna se v Číně zúčastní závodu Kolem ostrova Čchung-ming.


"Dostali jsme pozvání. Pro holky to bude první závod v takové konkurenci, ale nějaké obavy nemáme. Holky jezdí dobře," uvedl trenér Milan Kadlec na webu cyklistické Dukly.

V dresu pražského týmu se v Číně představí šestice Jarmila Machačová, Lucie Hochmann, Kateřina Kohoutková, Nikola Bajgerová, Melisa van Neck a Tereza Neumanová.

"Rozhodně si nemyslím, že jsme bez šancí třeba na nějaký dílčí úspěch případně na slušný výsledek. Závod se jede na rovinatém profilu a to by nám mělo sedět," věří Kadlec, bývalý vynikající závodník na dráze i na silnici, který má se starty v Číně zkušenosti.

"Bude to asi hodně o sprinterských kvalitách a týmové podpoře. Doufám, že dokážeme přivézt nějaké body do světového žebříčku. Když bude vítr, tak ke slovu přijde i taktika," uvedl kouč Dukly. V hromadných spurtech věří hlavně Neumannové, Hochmann a Kohoutkové. "Jsou to dráhařky, sice ne vyložené sprinterky, ale spurt mají dobrý," řekl.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze