20. dubna 2018 • 18:19

Trenér Peters skončil po čtyřech letech u hokejistů Caroliny

Autor:
Trenér Bill Peters skončil po čtyřech letech u hokejistů Caroliny v NHL. Hlavní kouč kanadské reprezentace pro blížící se mistrovství světa v Dánsku ani v jednom ročníku nepostoupil s Hurricanes do play off.


Nyní třiapadesátiletý Peters se stal třináctým trenérem v historii klubu v roce 2014. Od Hurricanes odchází po sezoně, v níž mužstvo obsadilo šesté místo v tabulce Metropolitní divize se ztrátou 14 bodů na postup do bojů o Stanley Cup.

Větší úspěchy rodák z kanadské provincie Alberta sbíral v posledních letech na mezinárodní scéně. V roli asistenta se podílel na triumfech Kanady na MS 2015 v Česku a na Světovém poháru 2016 v Torontu. Několik měsíců předtím dovedl Kanadu k titulu na MS v Rusku jako hlavní kouč a tuto pozici si zopakuje i příští měsíc v Dánsku.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze