21. dubna 2018 • 23:00

Hlasy po utkání fotbalové ligy Brno - Plzeň

Autor:
Hlasy po utkání 25. kola první fotbalové ligy Zbrojovka Brno - Viktoria Plzeň (1:3):


Roman Pivarník (trenér Brna): "Vstoupili jsme do utkání dobře, byli aktivní. Bohužel obranná čtveřice nezahrála tak, jak by měla. Hlavně jsme chybovali v trestném území, kde se zápasy rozhodují. Všechny tři góly byly velmi laciné. Při prvním jsme propadli, všichni hráči šli za balonem. Druhý gól padl po jednoduchém podběhnutí Lutonského, který dal balon pod sebe. Nedokázali jsme být tak dobří v souboji, abychom míč odkopli. Třetí gól byl podobný. Po poločase měla Plzeň dvoubrankový náskok. Proti tak kvalitnímu soupeři se už zápas těžko otáčí. Po změně stran jsme chtěli hrát aktivně, ale za tři minuty jsme dostali gól."

Pavel Vrba (trenér Plzně): "V současné naší situaci je to určitě hodně důležité vítězství. Také vzhledem k tomu, že na jaře nám začátek soutěže nevyšel. Kromě hrubé chyby Hrošovského, pom které jsme dostali gól, jsme neudělali chybu. Snad jen v prvním poločase, kdy nám po levé straně unikl Ashiru. To byla situace, kdy Brno mohlo za stavu 0:0 jít do vedení. Potom jsme už dobře kombinovali, drželi míč, nepustili soupeře do větší příležitosti. Dali jsme tři góly. To zápas rozhodlo.. Čermák měl při hattricku i trochu i štěstí. Při třetím gólu se míč odrazil a vyřešil to zkušeně. Měl správný výběr místa."

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze